fbpx

TRX program

TRX program

Celým programom ťa prevedie skvelá Michaela Rybová absolvent nespočetných školení TRX ale aj iných závesných systémov.

TRX cvičení je na internete mnoho, toto je ale ucelený program, ktorý ťa prevedie od prakticky úplných začiatkov až k absolútnemu zvládnutiu tohto náradia.

Program je zostavený na mesiac ( cvičíš 2-3x týždenne). Na každý tréning máš video ktoré obsahuje ZAHRIATIE, HLAVNÚ ČASŤ a STREČING. Každým tréningom sa zvyšuje obtiažnosť cvikov a počet opakovaní. Tak aby sa tréning stal efektívnym. Dĺžka tréningu je od 30 do 35 minút.

Program je koncipovaný do domáceho prostredia, nie je potrebný špeciálny záves. TRX je upevňované do dverí, čo je podrobne vysvetlené v inštruktážnom videu.

Pre koho je programu určený?

Je určený pre každého. Pre začiatočníkov i pokročilého.(viz. video Manuál kde sa naučíš sám si nastaviť obtiažnosť cvičenia)

Jedná sa prevažne o silový tréning a tak ho môžeš súbežne cvičiť i s kardio tréningom. Doporučujeme k TRX zaradiť HIIT tréning na spaľovanie tukov.

Čo potrebuješ? 

  • TRX alebo akýkoľvek iný závesný systém
  • vhodné miesto na uchytenie (dvere, stropný trám, rebrina, atd)
  • vytlačený Cvičebný plán so zoznamom cvikov pre daný tréning (je súčasťou prgramu)
  • podložku, uterák a vodu
  • ideálne cvič v obuvi (podľa povrchu kde cvičíš aby sa tinešmýkalo)

 Zakúpiť

Zobraziť položky...

7 dňová výzva

7 dnova vyzva manual

7 dňová výzva je program, ktorý ťa dostane do životnej formy. Zatni zuby, vydrž to 7 dní a zmeníš svoj život, zmeníš svoje telo, prídeš na to, že to ide.

Prepracovaných program cvičení na 7 dní ti otvorí oči. Maximálne 30 minút HIIT tréningu denne s detailnou inštruktážou v podaní skvelej Michaely Rybovej. V balíčklu máš podrobné video na každý deň + inštruktážne video na úvod + podrobný mauál na vytlačenie.

Čo získaš?

  • môžeš zhodiť až 2,5kg za týždeň
  • Spaluješ TUKY!
  • zlepšíš výkon a posilníš svaly
Michaela ťa prevedie celým týždňom, no a samozrejme, keď ti týždeň skončí, môžeš si to dať celé odznova:-)
Na cvičenie nepotrebuješ žiadne náradie.
Ako to funguje? Zaregistruj sa, a uhraď poplatok 7,90€. Po obdržaní platby ti odomkneme videá a ty môžeš začať svoju premenu.
Zobraziť položky...